Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Swooppy

A proč je Paroubek stále tím čertem na zdi?

Jelikož pisatelé budou raději házet špínu s ostatními  /aby snad náhodou nevybočovali z řady či aby si mezi slepými zlepšili reputaci (ego)/ než opravdu reflektovat realitu a skutečnost. Nechci hájit Paroubka,spíš ukazovat na slaboduchou touhu se zviditělnit pomocí obezliček než použít chladný rozum.

0/0
11.9.2008 17:08

Glock každopádně bez -e

Už se omluvil?

Už se JP omluvil? 8-o;-D;-D;-D

0/0
11.9.2008 8:01

1049an

Dobrej článeček ...

Dobrý trika ... Paroubek je nebezpečnej a zlej ... Je to zlej chlap a bacha na něj ... Máme štěstí že není rok 1948 ... ten by věšel, hajzlík ... není to dobrej člověk. Samozřejmě karma a piš dál. R^

0/0
11.9.2008 4:50

HonyaDj

Jedna úžasná věc

V některých politických článcích na zdejším blogu je patrná jedna velice zajímavá věc... Jiří Paroubek už dva roky není u moci, už dva roky stojí v opozici a svými projevy baví občany. A to je také všechno. Od té doby už se tu dělo mnoho a mnoho dost špinavých věcí (prozatímním a současným vrcholem je "kauza Morava"). Politická scéna klesla zatím nejhlouběji v historii demokratické ČR. A přesto se pořád najdou blogeři, kteří kdyby neměli Jiřího Paroubka, neměli by o čem psát. Pořád se tu najdou lidé, kteří se nám snaží namluvit, že Paroubek může za všechno, umí čarovat a žere děti. A pořád dokola. Stala se z toho taková pěkná móda. Až se ptám, nakolik si tito lidé ještě všímají současných problémů, které jsou poněkud důležitější než humorné projevy šéfa ČSSD. Mám pocit, že každý článek obsahující zanadávání si na Paroubka může být sebevětší nic neřešící blábol a přesto na článek klikají stovky lidí a nadšeně mu zvyšují karmu.

0/0
11.9.2008 2:43

HonyaDj

Jedna úžasná věc

Nezbývá než čekat, zda tato móda ustane, až Jiří Paroubek usoudí, že je vhodný odchod z politiky a čtenáři si najdou jiného vděčného politika nebo zda tato móda bude pokračovat, i když bude Paroubek mimo hru. Co když mají takoví autoři toho Jirku vlastně rádi a jsou mu vděční, že se díky němu mohou dokola takhle zviditelňovat? (P.S. Autorův pohled na CzechTek - na této akci "nevinně pařily" ty samé typy lidí, které si nyní jely zapařit do CHKO Kokořínsko. Koho může vůbec napadnout jet na technopárty do CHKO? Jedině vypatlaného idiota, co nemá žádnou úctu k přírodě, nějakým psaným a nepsaným zákonům. Měli na CzechTeku policisté vysmažené a nalité účastníky akce dokola prosit a přemlouvat, aby milostivě z akce odjeli a tito účastníci by se možná pomalu rozhoupali a zmizeli? Proč? Zásah byl rychlý a efektivní - stejný, jako jsou podobné zásahy policie v ostatních yvspělých státech.)

0/0
11.9.2008 2:54

Glock každopádně bez -e

Re: Jedna úžasná věc

Na rozdíl od jiných bloggerů je tento autor momentláně stranou žalovanou: "Na začátku srpna mě a další lidi, kteří se hlásí k iniciativě Antiparoubek.cz, obvinil, že jsme PR agenturou ODS...". Nebo si, podle Váís má člověk nechat líbit věci, které se mu nelíbí??? Svoboda projevu ještě nebyla zrušena.

0/0
11.9.2008 8:06

HonyaDj

Re: Re: Jedna úžasná věc

Píši někde ve spojitosti s popularitou využívání Jiřího Paroubka ke zpopularizování svého blogu přímo a pouze o autorovi článku (vyjma Teku)? Ne. ;-) Psal jsem všeobecně. Autor do této kategorie rétorikou článku spadá a bohužel pro něj jsem příspěvek napsal zrovna pod jeho článek. Co se týče nařčení od Paroubka, za to si autor může sám. Paroubek se také brání. Vám by se líbilo, kdyby Vás někdo nosil na tričkách (i kdybyste byl sebevětší ***)?. On ten tisk triček s touhle módou "být in a nadávat na Paroubka" souvisí. Jinak samozřejmě svoboda projevu je svoboda projevu, nikdo nemá právo ji někomu brát. Já osobně bych byl pro to, aby Jiří Paroubek z politiky odešel, své už vykonal a nejsem si jistý, že ještě může vůbec konat, aby zároveň neškodil svojí vlastní straně a nejen jí. Mám svůj názor, za který se nestydím. Ale nemusím si kvůli tomu vyrábět tričko, aby byl ještě "názorovatější". Ale ani to nikomu neberu. Radši nosím trička s lepšími motivy než je zrovna Jiří Paroubek :-).

0/0
12.9.2008 3:47

mira dusin

Re: Jedna úžasná věc

R^R^;-D!

0/0
11.9.2008 7:43

pan_socka

Re: Jedna úžasná věc

:-)R^

0/0
11.9.2008 8:25

Ježikača

Re: Jedna úžasná věc

to co říkáte by mělo logiku, kdyby JP neaspiroval na mocensky nejvyšší politické posty

0/0
11.9.2008 10:26

HonyaDj

Re: Re: Jedna úžasná věc

Prosím přečtěte si to ještě jednou... To co jsem napsal, nijak nepozbývá logiky v porovnání s tím, že Paroubek aspiruje na mocenské funkce. Jádro příspěvku bylo "napíšu článek o Paroubkovi, zanadávám si a lidi mi nasypou karmu a budou to číst". To se radši upřímně pobavím na jedním Paroubkovým projevem, než přečíst deset stejných článků, které nic neřeší a říkají jen "nemám rád Paroubka, hoďte mi karmu". Že někdo vyjádří svůj názor je dobré. Ale pokud je to formou článku na blogu a navíc formou, kterou už předtím použilo dalších x nespokojených bloggerů, pak je to spíš zbytečné. Proč stovky kopií? A kopií propagovaných na titulce idnesu dokola? Ať se nespokojenci dohodnou a udělají jeden článek, kam si můžou třeba dělat čárky nebo podle fantazie psát "Paroubek je...". A nejlépe udělají, když ho prostě nebudou volit :-). P.S. pan Topolánek v nejvyšších funkcích právě je a není o nic lepší. Pokud už bych měl mít tričko s Paroubkem, musel by ho na něm Topolánek hezky držet za ruce ;-).

0/0
12.9.2008 4:05

Ježikača

Re: Re: Re: Jedna úžasná věc

nepřetahujme se o to, kdo je věcnější. já tvrdím, že trika jsou fantastická a vyjadřují kultivovaně a věcně i můj názor a že tento názor je třeba vyjádřit, když dotyčná osoba mocí mermo chce ovládat nejvyšší politické posty v této zemi. kdo jiný píše jaké články, je mi v tuto chvíli fuk. já se bavím o tomto konkrétním.

0/0
12.9.2008 17:59

HonyaDj

Re: Re: Re: Re: Jedna úžasná věc

V tom případě nechápu, proč reagujete na můj příspěvek, pokud s ním vaše reakce nesouvisí. O voze. O koze. Založte si vlastní vlákno. Díky.

0/0
14.9.2008 10:53

mira dusin

Jste jen banda primitivů!

Pokud by vaše akce byly vážně motivovány starostí o blaho tohoto národa,vydávali by jste zároveň i trička s bolševickým lampasákem Topolánkem, jehož intrikám,lhaní a aroganci nesahá Paroubek ani po kolena!Také s korupčníky Čunkem,Kalouskem a antiekologem Bursíkem o Filipovi od třešní nemluvě!!

A co se týče té policejní akce kde ztřískali bandu sjetejch smažek tak to je bohužel jediná akce kde se Policie zachovala tak jak se chová Policie ve všech vyspělých demokraciích,nebo nám snad chcete tvrdit že by Americký policista jen tak s rukama v kapsách sledoval běsnícího technaře s mariánkou v puse???Hlupáci!!!!!!!!!!:-©

0/0
10.9.2008 21:45

Glock každopádně bez -e

Re: Jste jen banda primitivů!

Co Vám brání v nákupu modrých triček, vytvoření vlastního loga a nabízení zadarmo? Proč to chcete v rámci vyváženosti po autorovi? Autor je soukromá osoba, nikoliv veřejnoprávní instituce, která má vyváženost/nestrannost ve stanovách. Vy si pletete pojmy a dojmy ... podobně byste mohl chtít po důchodci, aby v zájmu vyváženosti začal místo polky tancovat taky hip hop (aby se vyhovělo i mladým).

Rv

0/0
11.9.2008 8:10

Daniel Pudil

HEZKY PEKNE

R^ Takovej clanek jsem tu dlouho necetl. Je potreba se konecne zbavit slepych lidi posedlych Paroubkem a jeho hájenim a pokrocit dale, jinak nam ujede vlak. V nasem state je stale moc lidi, kteri se porad neumeji postarat sami o sebe a my bysme je to uz meli naucit. Je nejaka moznost dostat se do sdruzeni jako jste vy?[>-]

0/0
10.9.2008 15:12

retkini

Jsem zvědav

pane Dlouhý jestli teď budete tisknout trička s Topolánkem, Tluchořem či nebohým Moravou.Ti toho stihli poškodit docela dost nemyslíte? Ukažte svůj smysl pro spravedlnost a ne jenom zapšklost k jednomu člověku.;-D

0/0
10.9.2008 9:50

praptak

Re: Jsem zvědav

Rozdíl je v tom, že pánové z ODS škodí především své vlastní straně, kdežto pan Paroubek škodí této zemi.;-€

0/0
10.9.2008 10:15

retkini

Re: Re: Jsem zvědav

praptaku nevím nevím ale tohle už asi překročilo hranice strany

0/0
10.9.2008 10:38

mira dusin

Re: Re: Jsem zvědav

Praptaku sundej si ty modrý brejle,zakopáváš a mohl by sis rozbít hubu!!!Rv

0/0
10.9.2008 21:49

1049an

Re: Re: Jsem zvědav

R^

0/0
11.9.2008 4:51

Aveva

Paroubek se opět otevřeně hlásí ke komunistům!

Paroubek: "Pan Kocáb se patrně domnívá, že když ve volebním obvodě v centru Prahy uspěl s komunistožroutstvím pan Mejstřík, a on ještě přidá plyn, musí shrábnout všechny pravicové hlasy a vyhrát. Věřím, že sociální demokracie a její kandidátka v centru Prahy udělají vše pro to, aby demagogie nezvítězila," napsal.

Viz.:

http://zpravy.idnes.cz/paroubek-zautocil-na-kocaba-rath-na-podpore-rockera-trva-p2x-/domaci.asp?c=A080818_114054_domaci_adb

0/0
10.9.2008 8:49

Ježikača

triko je to parádní

a jsem ráda, že i autor nápadu je šaramantní a inteligentní člověk. což je na druhou stranu pochopitelné, když našel tak jasný a účinný způsob vyjádření toho, co si o panu Paroubkovi myslí velká sposta lidí. bez toho ovšem, že by to ovlivnilo jeho politickou kariéru. ta je dána použitelností při prosazování zájmů nějaké skupiny, nikoli případnými kladnými chakterovými vlastnostmi. protože už nejsem ve věku, kdy by mi kotel pod pódiem dělal dobře, jak se k triku dá dostat? máte internetový obchod?

0/0
9.9.2008 12:43

Martin_o5

Re: triko je to parádní

...tuším, že se k triku dá dostat jen na místech, kde jsou rozdávána.

0/0
10.9.2008 9:49

Ježikača

Re: Re: triko je to parádní

škoda, naproti bydlí kandidát za ČSSD do senátu, hrdě bych v něm chodila po zahradě.

0/0
11.9.2008 10:23

palmic

Hej lidi

(mysleno tady pode mnou v diskuzi) Opravdu se Vas svet deli jen na modre a cervene?

0/0
8.9.2008 0:01

gall4

Re: Hej lidi

Bohužel ty co jsou furt u vesel by to tak rádi....

0/0
8.9.2008 16:01

celoush

Re: Hej lidi

Jsou prostě lidi, kteří rádi volí jednoduché řešení. Ti, co nedokáží zvládnout skutečnost, že chod světa je tvořeno změtí tisíců zájmů, nedorozumění, promeškaných šancí, náhod, nehod a omylů. Raději volí možnost jednoduchého řešení "někdo za to vše může."

0/0
9.9.2008 0:30

sir Humprey

no ba

R^R^R^

0/0
7.9.2008 22:23

FASA

ODS škodí státu

tím, že umožnila, umožňuje a stále plánuje umožnit rozkrádání státních peněz a státního majetku. Je to největší , nejtěžší a nejrozsáhlejší zločin z možných zločinů, snad jen po vraždě, protože je najednou okraden každý z více než 10 miliónů lidí.

0/0
7.9.2008 16:19

HenryVIII

Re: ODS škodí státu

Máš pravdu, socani toho ukradli tolik, že to budou splácet ještě naši vnuci. Grippeny, dálnice, obrněné transportéry, internet do škol a další kulišárny, to bylo miliard.

0/0
7.9.2008 18:21

celoush

Re: Re: ODS škodí státu

oba dva ve své zaslepenosti úplně přestává vnímat realitu. Ale to už je tu asi zvykem.

0/0
9.9.2008 0:31

zuzkabedna

Re: Re: Re: ODS škodí státu

Jaká je realita?

0/0
9.9.2008 22:35

HonyaDj

Re: Re: Re: Re: ODS škodí státu

Současná ODS se snaží působit dojmem "před námi byl Paroubek, který ukradl to a to a před ním nebylo nic". O svých kauzách za své předsocdem vlády mlčí... To je ta realita... Lidé a jejich krátká paměť... Ta samá strana, co lidem utahovala opasky, je najednou měla spasit svou "šancí". A jiná strana, co nás nechutně zadlužila, teď slibuje, že nás spasí svou "nadějí"... To je ta realita... ;-)

0/0
12.9.2008 4:17

praptak

Re: Re: ODS škodí státu

Přesně tak, lidé jsou jak slepí, hluší.R^

0/0
10.9.2008 10:16

mira dusin

Re: Re: ODS škodí státu

..topný oleje,Poldi kladno,Chemapol,500 miliard za Klausův bankovní socialismus......,raděj mlč ty modrej ptáku!!!!!

0/0
10.9.2008 21:52

Kocourek69

Koukám že modrobolševici oprášili osvědčené

metody KSČ. Za Husáka se také v Rudém Právu kriticky rozebíral každý krok prezidenta Reagana který vládl na druhém konci zeměkoule, ale co dělal Gustav a ta jeho komunistická partička o tom se psalo pouze v holých větách ze strachu aby složité souvětí nemohlo vyvolat svojsmyslnost a autora tím pádem odsoudit k vybírání kanálů.

0/0
7.9.2008 12:50

jack_x_cpa

autore, autore,

vy jste chudáček, s tričičkem - noste ho, aspoň tak my normální poznáme dobrovolného pitomce ;-D Jirka P. vám denně ubližuje a deptá vás, že? ;-D 

0/0
7.9.2008 12:34

mira dusin

Re: autore, autore,

R^R^R^!;-D

0/0
10.9.2008 21:52

AKSAMIT

Myslim,

ze paroubek se ne na tebe akorat zvysoka vysere..........;-D

0/0
7.9.2008 7:33

Kecaj

Re: Myslim,

Jste oba asi stejní hulváti.Rv

0/0
7.9.2008 9:26

Xman1

Vyrovnavam

Pane autore, pral bych si, abyste muj hlas v pristich volbach povazoval za vyrovnavaci k tomu vasemu. Je sice pravda, ze jsem dosud vzdy volil CSSD, ale nyni (take diky vasim aktivitam) jsem jiz rozhodnut volit poprve KSCM. Jedina Paroubkova chyba je, ze je ve vetsine pripadu prilis mekky. Zasah na Czechteku byl vyjimkou a svuj ucel splnil vic nez dobre. Kolik bylo od te doby podobnych nepovolenych akci na kterych musela zasahovat policie? Naproste minimum! To bylo presne cilem policejni akce, ukazat lidem, ze si nemohou delat co chteji a svevolne nicit cizi majetek. Muj nazor je umocnen tim, ze jsem na Czechteku take byl a videl jsem jak sfetovane smazky napadli policisty lahvemi a kameny.

To, ze vas podporuji jisti obcane a firmy neni prekvapive. Pokud by nekdo prisel napriklad s akci "Topolanek skodi lidem" dostalo by se mu stejne podpory. Je to tim, ze narod je rozdeleny a vase provokativni akce to pouze zhorsuji.

0/0
7.9.2008 2:09

-Pes-

Re: Vyrovnavam

Je to vcelku objektivní náhled,ale jak píšete,že policie ukázala lidem,že si nemohou dělat co chtějí tak to se vracíte tak o 40 let nazpátek.Nemohu si pomoci,ale mám neustále pocit,že český stát je policejní stát a o to horší je,že to neni ani kvůli Paroubkovi či Topolánkovi,ale že je to zakořeněný v lidech a bohužel aby se tato situace vyřešila a českej stát aby se stal svobodnou zemí kde každej ví,že jeho svoboda a názor končí tam kde začíná jiná svoboda a názor tak musí ta stará garda vymřít

0/0
7.9.2008 6:53

Xman1

Re: Re: Vyrovnavam

Tady nejde o to, aby nekdo vymiral. Problem na Czechteku nezpusobila stara garda, ale prave ta mlada. Je to jako kdyz je vam cerstvych 18 a najednou muzete pit alkohol. Pujdete a hned se opijete do nemoty? Cesi byli pred rokem 89 svazani strachem a zadne vetsi "nezakone" akce se proto nekonaly. Po roce 89 zavladla euforie a najednou si vsichni zacali myslet, ze si muzou delat co chteji. Zatimco prvni vlady to tolerovali (proto taky mimo jine doslo k  rozkradeni majetku CSFR), po nastupu levice se situace zmenila a lide hned zacali kricet "Policejni stat!". K zakroku na CZteku; Jak se podle vas mela policie zachovat? Oni nemohli nezasahnout, protoze by to byl precedens a vsechny pristi nelegalni akce by se na nej odvolaly. Rozhodli se vytlacit lidi z louky, ti je napadli, tak se branili a presli do utoku. Hrubost byla na obou stranach, ale zakon byl jednoznacne na strane policie. Paroubek ukazal, ze pokud nekdo porusi zakon, musi byt pripraven za to nest zodpovednost. A mel pravdu.

0/0
7.9.2008 12:03

zuzkabedna

Re: Re: Re: Vyrovnavam

A proč teda budete volit komunisty? To mi jaksi uniklo

0/0
9.9.2008 22:41

jarda41

Paroubkovi pěstouni?

Mamiii, voni to dělají jiní taky.....! A Parda je z toho "jako" venku. Ono to vypadá, že snad ty reakce někomu diktuje, nebo píše sám a podepisuje různými jmény :-)

0/0
6.9.2008 22:10

zeto

Hm...

Další trapný honič karmy za jméno Paroubek v názvu článku. Chápu, že pro některé lidi je Paroubek vtělením ďábla, ale věřte, že takových je na naší politické scéně velmi mnoho. Ve všech stranách a všech barev. Ale Paroubek je holt moderní...:-/

0/0
6.9.2008 19:33

Wodomi

Je jediný, kdo škodí ?

Aha, takže Paroubek ne a např. Topolánek a jiní ano? Jinak nejsem jeho fanoušek ani volič ČSSD, jen mě zneklidňuje, jak je to v módě !

0/0
6.9.2008 14:42

jajaja00

Rudá hovada vlezou všude.

I do této diskuse....

0/0
6.9.2008 12:38

Hans von Karlin

...

R^

0/0
6.9.2008 11:24

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.